Nazywam się

 

Agata Mildner


i uczę dzieci języka angielskiego w całkiem nietypowy sposób.                         

Kim jestem?


Chcesz wiedzieć kim jestem? W tej sekcji dowiesz się, kim jestem i co robię w następującej kolejności:

> Tu poznasz mnie z bardziej prywatnej strony
> Tu dowiesz się o moim doświadczeniu zawodowym
> Tu dowiesz się o mojej edukacji
> Tu dowiesz się o moim wykształceniu z zakresu nauczania
 

 

Chcesz poznać mnie z bardziej prywatnej strony?


Jestem energiczną pełną życia dziewczyną, która po maturze desperacko chciała wyjechać do anglojęzycznego kraju by zaznać 'tamtego' świata. Nie pomyliła się, okazało się to bardzo dobrą decyzją. Odmieniła swoje życie na niemałostkowe...

Swoje obycie z językiem angielskim rozwijałam w Anglii oraz USA na przestrzeni 15-stu lat. To w Anglii, z wielką determinacją na osiągnięcie swoich marzeń, zaczynałam swoje życie z £10 w ręce i śpiworem.

Znajomość języka była dla mnie moim "być albo nie być". To ona determinowała moją posadę i pozycję w firmie. To ona otwierała mi drzwi na świat możliwości. Pomyśleć, że moje być, albo nie być było determinowane przez system, który opracowałam mając 13 lat.

To właśnie wtedy zaczęłam doświadczać tego, że znajomość języka bezpośrednio ma wpływ na to w jakiej pozycji się znajduję, bądź też mogę się znaleźć. Czy pracuję w chłodni czy w cieplejszej części fabryki. Czy jestem 1 z 13 koordynatorów sprzedaży, czy ten zespół sprzedawców ja tworzę i koordynuję. Czy zarabiam minimalną krajową czy dwa razy tyle.

Dzięki wzięciu sprawy w swoje ręce, rozłożeniu gramatyki na części pierwsze, wymyślenia sposobu na opanowanie materiału w wieku 13 lat, przez kolejne lata mogłam korzystać z dobrodziejstw mojego sposobu i układać elementy materiału właśnie na tych zbudowanych przez siebie fundamentach. To one wyrzuciły z procesu nauki zagmatwanie, strach, że nie opanuję materiału, że materiału jest za dużo, przekonanie, że jestem za głupia na to by się tego wszystkiego nauczyć.

Znajomość tych właśnie podstaw umożliwiła mi przeżycie wiele pozytywnych chwil, których bez znajomości języka najzwyczajniej doświadczyć bym nie mogła.

W Anglii, z przysłowiowego zmywaka niczym rakieta wzbiłam się na inne sfery. Po około 16 miesiącach ciężkiej pracy w 'okopach' dostałam się do biura, a to zmieniło tory mojego życia na zawsze.

Doświadczenie


Przez kolejne 13 lat w UK zdobywałam doświadczenie na takich stanowiskach jak:

Recepcjonistka, Administrator, Wysyłka, Zakupy - Branża Metalurgiczna - Sektor Lotniczy, Medyczny, Motoryzacyjny, Wiertniczy. 

W trakcie studiów zdobywałam doświadczenie w 'The Employers Forum' gdzie byłam odpowiedzialna za Rekrutację i Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Podczas mojej edukacji w The Sheffield College byłam zaangażowana w projekt, w którym po odbytym szkoleniu byłam mentorem dla uczniów w przedziale wiekowym 11-17. Moja rola polegała na wspieraniu ich na ścieżce edukacyjnej, rozwoju osobistego i zawodowego.


Z firmą SkiBound podlegającą pod TUI jeździłam jako opiekun grup dzieci z Londyńskich szkół na narty w Alpy.

W międzyczasie dorywczo zajmowałam się też tłumaczeniami dla szpitali oraz firm prawniczych. 
Praca w Westbrook Resources była pierwszą pracą tuż po zakończeniu Studiów. W procesie rekrutacyjnym wyprzedziłam innych studentów oraz lokalną konkurencję i to właśnie ja zdobyłam pracę na świetnych warunkach. W Westbrook zajmowałam się sprzedażą na Wielką Brytanię oraz Importem i Ekspotrem na resztę świata.

 
                              
 
Z czasem zaczęłam szukać zadania, w którym mogłabym się jeszcze bardziej rozwinąć. Udało mi się zdobyć stanowisko w firmie, która zajmowała się produkcją Systemów Alarmowych i tam zostałam Starszym Koordynatorem Sprzedaży gdzie zarządzałam działem i grupą 8 - 12 administratorów sprzedaży, w tym studentów, którzy w firmie zdobywali doświadczenie zawodowe.  
Edukacja

Po maturze swoje wykształcenie akademickie zdobywałam w The Sheffield City College oraz na Uniwersytecie Sheffield Hallam. To tam połączyłam swoje doświadczenie zawodowe i rozwinęłam skrzydła w zakresie znajomości języka. Nie było łatwo, ale finalnie, bazując na wiedzy którą przyswoiłam używając własnej metody odniosłam sukces, a dodatkowo wyprzedziłam rodowitych Brytyjczyków z zakresu gramatyki, poprawnego mówienia i pisania.

College


W College'u zderzyłam się z rzeczywistością nauki w zupełnie innym systemie niż w Polsce. Mimo tego, że na początku było bardzo ciężko, okazało się, że dzięki niemu zaczęłam wierzyć w swoje siły, zaczęłam wierzyć w siebie. To tutaj zdobyłam swój dyplom z dziedziny Biznesu i Finansów.

 

Uniwersytet


Na Uniwersytecie Sheffield Hallam zdobyłam dyplom z Zarządzania w Biznesie. 
Podczas mojej przygody na Uniwersytecie zakwalifikowałam się do finału programu "Sheffield Hallam Enterprise Challenge" wraz ze stworzonym przez siebie biznesem.

Nauczanie


Swoje doświadczenia językowe, zawodowe zarówno jak zamiłowanie do nauczania i pracy z dziećmi wzbogaciłam o mentoring światowej klasy naukowców z Wielkiej Brytanii i Australii, który poświęca wiele swojej uwagi na docenienie różnorodności ludzi i sposobów w jaki poznają świat i w nim funkcjonują.

Moje doświadczenie zostało wzbogacone o szkolenia dla nauczycieli koncentrujące się na uczniach z neuroróżnorodnością. Kształciłam się w oparciu o wytyczne Brytyjskiego Departamentu Edukacji, Związku Brytyjskiej Dysleksji, Brytyjskiej Fundacji poświęconej Dyspraksji. 
 


                       


 

Obecnie

 

Uczę dzieci angielskiego autorską metodą pomagając im przejść przez materiał wymagany w szkole podstawowej, serwując im bezstresowe, pełne bogatych doświadczeń nauczanie, tym samym dając im szansę na lepszą przyszłość. KOCHAM TO CO ROBIĘ!

*|END:WEB_VIDEO|*


Chcesz wiedzieć gdzie mnie znaleźć w mediach społecznościowych?

 

Tu mnie możesz śledzić lub do mnie napisać:

Nie przegap szansy!


Jeżeli chciałabyś być informowana na bieżąco o naszej ofercie sezonowej tj. o kursach, wyjazdach, wymianach, spotkaniach regionalnych, wolontariatach etc. zostaw swój adres e-mail klikając w guzik poniżej, a ja do Ciebie napiszę jak tylko będę mieć szczegóły dotyczące nadchodzących imprez.

Kontakt

AM Solutions & Services
St. Marys Place
Castleford
WF10 1EU
England

| All Rights Reserved   
| AM Solutions & Services Copyright 2020 
| 7 St. Marys Place, Castleford, United Kingdom   
Polityka Prywatności   
| hello@angielskiodpodstawowki.pl