Czy wiesz, że:
 
Nie każde dziecko dobrze funkcjonuje ucząc się w grupie. Każde dziecko w zupełnie inny sposób przyswaja wiedzę. Niektórzy dany temat zrozumieją po 2 minutach, inni po 10, a jeszcze inni w ogóle i wałkują temat przez całe życie, żałując, że do nauki się nie przyłożyli, kiedy najprawdopodobniej czynnikiem, który sprawił, że się nie nauczyli nie było ich lenistwo, ale brak odpowiedniego przekazu oraz stworzonych warunków by przyswoić materiał.


Tak naprawdę dane zagadnienie można było przedstawić w taki sposób, by dziecko go zapamiętało i odróżniało od innych zagadnień, tak by już zawsze biegle nim operowało.

Tylko pytanie brzmi czy nauczyciel na lekcji jest w stanie indywidualnie podejść do 15-stu uczniów i sprawdzić ich zrozumienie tematu?


 

A gdzie czas na indywidualne wytłumaczenie zagadnienia? 
*|END:WEB_VIDEO|*


 

Nie pozwól by twoje dziecko traciło lata nauki będąc wolnym słuchaczem na lekcjach angielskiego, nie pozwól by pogrążało się w przekonaniu, że jest głupie, bo nic nie rozumie, nie pozwól by dopadały go myśli, że jest nic nie warte, że "i tak się tego nie nauczę"... "byle bym dostał dwójkę".
 

Tak, to są słowa, które słyszę od uczniów na samym początku naszej współpracy. 

Jakiego podejścia potrzebuje Twoje dziecko?


Twoje dziecko potrzebuje by materiał był przerabiany w prosty i obrazowy sposób, w tempie dostosowanym do jego potrzeb, tak by dziecko miało szanse stworzyć odpowiednie skojarzenia w głowie i szybciej operować poznanymi informacjami.

Twoje dziecko potrzebuje uczyć się w taki sposób, który da mu szansę upewnić się, że odpowiednio dobrze rozumie materiał, wie jak nim operować po to by zredukować jego poziom odczuwalnego niepokoju, stresu czy lęku przed niewiadomą.

Twoje dziecko potrzebuje by w pełni rozumiało i odpowiednio szybko operowało materiałem przewidzianym przez program nauczania po to by solidnie zbudować pewność siebie. 

Dlaczego stworzyłam własną metodę i nauczam w taki właśnie sposób?


Ucząc angielskiego w szkole zauważyłam jak bardzo znikomy procent uczniów rozumie i zapamiętuje przerabiany materiał. 
Wielu uczniów miało problemy ze zrozumieniem konceptów, a program wymagał by z materiałem iść dalej. Czułam, że chcę z całych sił wytłumaczyć te podstawy, tak by i to dziecko rozumiało co będzie się działo na następnych lekcjach, które zakłada program. Niestety w szkole nigdy na to nie było czasu. 
Zauważyłam też, że pracując z dzieckiem 1 na 1 osiągaliśmy poziom wiedzy, który nie polega na strzelaniu w odpowiedzi, a który jest solidnym fundamentem i zostaje w głowie dziecka na 'wieki'.

Tylko dlatego, że niektórym nauka przychodzi troszkę trudniej nie znaczy, że to dziecko ma mieć braki, niechęć do języka czy zawężone możliwości zawodowe w dorosłym życiu. Okazuje się, że dzieci, które mają trudności w nauce, to właśnie one dokonują tych wielkich, przełomowych rzeczy w świecie.

Moją misją jest by każdego młodego człowieka zainspirować, powiedzieć mu, że może osiągnąć to co obierze sobie za cel i dać mu ku temu narzędzia, by teraz na tym ważnym w jego życiu etapie nie został w tyle, skoro tak naprawdę nie ma takiej potrzeby. 


 
"Każde dziecko ma swoje super moce, musi tylko wiedzieć jak je zacząć używać..."
Agata Mildner

Zaczynamy?

Kliknij w guzik poniżej by zobaczyć jakie wydarzenia, szkolenia, kursy, kolonie, obozy obecnie znajdują się w mojej ofercie.

Chcesz wiedzieć gdzie mnie znaleźć w mediach społecznościowych?

 

Tu mnie możesz śledzić lub do mnie napisać:


 

Nie przegap szansy!


Jeżeli chciałabyś być informowana na bieżąco o naszej ofercie sezonowej tj. o kursach, wyjazdach, wymianach, spotkaniach regionalnych, wolontariatach etc. zostaw swój adres e-mail poniżej, a my do Ciebie napiszemy jak tylko będziemy mieć szczegóły dotyczące imprez.

| All Rights Reserved   
| AM Solutions & Services Copyright 2020 
| 7 St. Marys Place, Castleford, United Kingdom   
Polityka Prywatności   
| hello@angielskiodpodstawowki.pl